ΧΟΡΗΓΟΙ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Η προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης 11-12 ετών του Α.Σ.ΠΕΡΑ έλαβε μέρος στους «ΘΕΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ » στις 3-4/06/2017 που διεξήχθησαν στο κολυμβητήριο του Περιστερίου, με 14  κολυμβητές-τριες και οι 9-10 ετών με 13 κολυμβητές-τριες στο κολυμβητήριο του Χαϊδαρίου.  Συνολικά έλαβαν μέρος 27 κολυμβητές-τριες.  Η ομάδα κέρδισε 5 μετάλλια (1 χρυσό, 1 ασημένιο και 3 χάλκινα) και 4 θέσεις στην 8άδα.  Συμμετείχαν συνολικά όλα τα σωματεία της Αττικής.
Μετάλλια κατέλαβαν οι εξής αθλητές:
Βατικιώτης Σωτήρης (12 ετών):
1ος στα 50μ. πρόσθιο με χρόνο 37.72
4ος στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.26.16
7ος στα 200μ. πρόσθιο με χρόνο 3.11.57
 
Γιαννόπουλος Μηνάς (11 ετών):
2ος στα 50μ. πρόσθιο με χρόνο 41.66
3ος στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.30.96
3ος στα 200μ. πρόσθιο με χρόνο 3.16.69
 
ΤΟΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (10 ΕΤΩΝ):
3ος στα  50μ. ύπτιο με χρόνο 40.59
16ος στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 37.78
 
ΜΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (9 ετών):
6ος  στα 50μ. πεταλούδα με χρόνο  45.06
9ος  στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 37.67
 
12 ΕΤΩΝ
Μογγογιάννης Μάριος:
8ος  στα 100μ.πεταλούδα με χρόνο  1.23.05
12ος  στα 50μ.πεταλούδα με χρόνο  39.36
29ος στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.44.70
 
Ράπτης Οδυσσέας :
10ος  στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 42.21
12ος  στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο 1.33.25
11ος στα 200μ. πρόσθιο με χρόνο 3.19.72
 
Μυλόπουλος Νικηφόρος:
18ος στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο 1.35.62
31ος στα 100μ. ελεύθερο με χρόνο 1.15.13
24ος στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 33.85
 
Κωνσταντινίδης Σάββας:
12ος  στα 50μ. ύπτιο με χρόνο 39.29
20ος  στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.36.55
 
Γεωργαντόπουλος Κωνσταντίνος:
15ος στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο 1.33.93
18ος στα  50μ. ελεύθερο με χρόνο 33.23
42ος στα 100μ. ελεύθερο με χρόνο 1.18.59
 
11 ΕΤΩΝ
Δαριώτης Αλέξανδρος:
54ος στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 45.07
40ος στα  50μ. πρόσθιο με χρόνο 59.67
 
Χαραλαμπόπουλος Στέφανος:
32ος  στα 50μ.ελεύθερο με χρόνο  36.08
17ος στα  50μ.πεταλούδα με χρόνο 41.50
31ος στα  100μ.ελεύθερο  με χρόνο 1.21.32
 
Τσακαλάκος Νίκος:
 19ος στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 47.37
25ος  στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο  1.46.33
27ος στα 200μ.πρόσθιο με χρόνο 3.45.83
 
Μυλοπούλου Άρτεμις:
26ος  στα 50μ.πεταλούδα με χρόνο  45.01
10ος στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 34.30
21ος στα 100μ. ελεύθερο με χρόνο 1.20.01
 
Μένη Ελένη:
39η  στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.57.55
38η στα 50μ.ύπτιο με χρόνο 49.91
24ος στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 50.75
 
Καραμήτη Χριστίνα:
43ος στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 58.73
43η στα 50μ.ύπτιο  με χρόνο 52.32
61η στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 44.12
 
Γιαννοπούλου Ηλιάνα :
27η στα 50μ.πρόσθιο  με χρόνο 51.56
38η στα 100μ.πρόσθιο  με χρόνο 1.57.13
49ος στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 41.11
13ος  στα 4Χ100μ.ελεύθερο με χρόνο 5.04.61
(Βατικιώτης Σ., Ράπτης  Οδ., Γεωργαντόπουλος Κ., Μυλόπουλος Ν.)
10ος στα 4Χ100μ.Μ.ΑΤΟΜΙΚΗ με χρόνο 5.43.57
(Κωνσταντινίδης Σ., Βατικιώτης Σ., Μογγογιάννης Μ., Μυλόπουλος Ν.)
 
 
10 ΕΤΩΝ
Φωτίου Διονύσης:
14ος  στα 100μ. ύπτιο με χρόνο 1.37.81
24ος  στα 50μ.πεταλούδα με χρόνο 48.94
 
Δρίτσας Κωνσταντίνος:
28ος  στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο 1.59.72
34ος  στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 55.25
 
Ευτυχιάκος Παναγιώτης:
23ος  στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 51.00
22ος  στα 100μ.πρόσθιο με χρόνο 1.53.09
 
16ος στα 4Χ50μ.Μ.ΑΤΟΜΙΚΗ με χρόνο 3.08.62
(Τόνα Θ., Ευτυχιάκος Π., Φωτίου Δ., Δρίτσας Κ.)
 
17ος στα 4Χ100μ.ελεύθερο με χρόνο 6.28.47
(Τόνα Θ., Ευτυχιάκος Π., Δρίτσας Κ., Φωτίου Δ.)
 
Λιμπεράτου Σπυριδούλα:
18η  στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 49.58
17η στα 100μ. πρόσθιο με χρόνο 1.52.03
 
Μποσκουίδη Ελένη:
12ος  στα 50μ.ύπτιο με χρόνο 45.01
24η στα 100μ. ύπτιο με χρόνο 1.43.25
 
 
9 ΕΤΩΝ
Μένης Αποστόλης :
6ος  στα 50μ. πεταλούδα με χρόνο  45.06
9ος  στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 37.67
 
Ηλιόπουλος Ηλίας:
85η στα 50μ. ελεύθερο με χρόνο 56.10
59η στα 50μ. ύπτιο με χρόνο 57.31
Ευτυχιάκου Καλλιόπη:
14η στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 52.12
18ος στα 50μ.ύπτιο με χρόνο 49.36
 
Νονότα Σοφία:
78η στα 50μ.ελεύθερο με χρόνο 53.41
 
Κοτζαμπαλτίρη Έλενα:
65ος στα 50μ.ύπτιο με χρόνο 1.05.13
33η στα 50μ.πρόσθιο με χρόνο 59.00