ΧΟΡΗΓΟΙ

4Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 30 -1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  1η  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι. ΦΙΞ & ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ)
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ
10:00
ΜΑΚΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΖΩΗΣ-ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ-ΓΚΙΚΑΣ-ΚΑΡΜΗΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ-ΖΑΡΙΦΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
12:00
ΜΑΝΑΚΟΓΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΛΙΤΣΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ-ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΛΙΟΣ-ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ
 
14:00
ΛΥΜΠΕΡΗΣ-ΛΥΜΠΕΡΗΣ-ΛΑΖΟΓΛΟΥ-ΓΙΟΒΑΣ-ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΜΙΝΗΣ-ΖΥΓΟΥΡΗΣ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΡΟΥΤΑΣ
 
16:00
U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΦΥΡΟΓΕΝΗ-ΛΥΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΛΑΘΗ-ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗ-ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΛΑ-ΡΟΥΣΣΗ-ΔΑΓΛΑ-ΦΙΟΥΛΑΝΝΑ
 
18:00
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΗ-ΣΑΓΙΑ-ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ-ΕΜΠΙΟΓΛΟΥ-ΔΑΙΜΑΝΩΛΗ-ΛΙΩΡΗ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ-ΚΟΡΑΚΗ
 
20:00
ΦΑΦΟΥΤΗ-ΦΑΦΟΥΤΗ-ΠΟΥΝΤΖΑ-ΙΩΣΙΦΙΔΗ-ΤΣΟΝΓΚΑ-ΣΟΥΛΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 1η  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ                                    
09:00
ΚΑΝΤΖΑ–ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗ-ΜΟΥΖΑΚΗ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΟΥΒΑ-ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ-ΠΟΔΟΓΥΡΟΥ-ΤΣΙΡΟΥ-ΤΟΥΑΡΔΗ-ΣΑΡΡΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΒΑΛΕΡΑ-ΠΑΤΣΙΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΗΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΡΝΙΑΡΗ-ΜΥΛΩΝΗ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
 
11:00
ΠΙΣΙΛΑ-ΓΑΛΑΤΗ-ΜΠΕΓΙΑ-ΓΡΙΒΑ-ΜΕΜΟΥ-ΤΑΡΑΣΙΑΔΗ-ΜΠΑΝΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΚΑΝΤΙΑΝΗ-ΝΩΔΗ-ΚΟΥΜΑΝΑΚΗ-ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ-ΑΥΛΩΝΙΤΗ-ΤΣΙΚΟΥΡΑ-ΚΟΥΜΑΝΑΚΗ-ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
 
13:00
ΣΕΡΔΑΡΗ-ΝΤΟΡΙΓΚΟ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΜΩΡΑΙΤΗ-ΜΠΕΛΛΟΥ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ-ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ-ΜΑΥΡΙΔΗΣ-ΚΟΓΙΑΣ-ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ-ΧΑΡΜΠΑΣ-ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ-ΛΑΘΗΡΑΣ-ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ-ΒΗΤΤΟΣ-ΖΑΠΑΡΙΛΛΟ-ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ-ΠΑΧΙΟΣ-ΤΣΑΟΥΣΗΣ
 
15:00
ΚΑΒΑΦΗΣ-ΜΕΝΤΕΛΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΕΑΣ-ΨΥΧΟΓΙΟΣ-ΜΑΜΙΔΑΚΗΣ-ΓΚΙΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ-ΣΟΦΡΩΝΑΣ-ΤΣΟΚΑΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΨΑΛΤΗΣ-ΦΛΟΥΝΤΖΗΣ-ΚΚΡΗΣ-ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
 
17:00
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ-ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΥΝΤΖΑΣ-ΤΡΙΒΑΙΔΗΣ-ΣΑΡΡΗΣ-ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ-ΚΑΒΑΛΙΩΤΗΣ-ΜΕΛΙΔΗΣ-ΚΑΓΚΑΛΟΣ-ΔΗΜΟΥ-ΧΑΝΙΩΤΗΣ-ΠΙΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ-ΜΠΑΝΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ-ΠΑΡΑΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ-ΔΡΥΜΩΝΙΤΗΣ
 
19:00
U14 ΑΓΟΡΙΑ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΑΤΣΗΣ-ΚΟΚΩΝΗΣ-ΦΑΦΟΥΤΗΣ-ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ-ΡΙΖΑΣ-ΧΡΟΝΗΣ-ΦΩΤΙΑΔΗΣ-ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ-ΜΗΛΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ-ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΔΕΛΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΡΟΥΣΤΕΜΙ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ
 
21:00
U14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΒΑΛΕΝΤΖΗ-ΡΟΥΣΣΑΚΗ-ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΟΥΕΝΚ-ΓΚΖΙΑ-ΣΟΛΕΜΕΖΗ-ΔΑΙΜΑΝΩΛΗ-ΚΥΔΟΝΙΕΥΣ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ