ΧΟΡΗΓΟΙ

4Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 30 -1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι.ΦΙΞ&ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ )
 
ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
09:00
ΚΑΛΑΛΗ-ΗΛΙΑΔΗ-ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ-ΡΟΚΚΑ-ΨΥΚΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ Ν.-ΓΟΥΛΑΝΔΡΗ-ΤΣΙΚΗ-ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΒΙΤΣΑΡΑ-ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ-ΜΠΟΝΑ-ΜΗΝΑΪΔΗ-ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗ-ΣΠΑΝΟΥ Κ.-ΕΥΔΑΙΜΩΝ-ΡΗΓΑ-ΣΠΑΝΟΥ-ΑΔΑΜΙΔΗ-ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ-ΔΡΙΚΑΚΗ-ΝΤΟΥΡΑ-ΤΣΟΝΩΝΑ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΑΚΗ-ΔΗΜΑΚΗ-ΠΡΙΦΤΑΚΗ-ΡΑΧΙΩΤΗ-ΜΑΖΑΡΩΦ-ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Ι.-ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙ.-ΖΑΠΑΝΑΡΗ Η -ΒΑΡΕΛΑ-ΠΟΛΥΔΕΡΑ-ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΠΝΑΡΗ Φ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
 
10:15
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ Δ.- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΡΩΝΗΣ-ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ- ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ-ΓΑΡΜΠΗΣ Ο.- ΓΑΡΜΠΗΣ Μ- ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ – ΡΑΛΛΗΣ Φ.-ΛΑΖΟΣ -ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΧΙΩΝΗΣ- ΚΙΡΟΓΛΟΥ- ΜΗΛΙΩΝΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΨΥΧΑΣ-ΑΡΜΑΣ –ΤΣΟΥΤΗΣ- ΒΙΤΣΑΡΑΣ-ΙΝΤΖΙ-ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ-ΓΚΙΟΚΑΣ-ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΖΟΥΚΑΣ-ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ-ΤΟΛΙΑΣ-ΦΙΝΑΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ-ΡΟΥΠΑΣ-ΛΟΓΑΡΑΣ-ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ-ΛΑΓΙΟΣ-ΛΑΝΑΡΑΣ-ΓΟΥΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΑΣ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ-ΧΑΛΙΚΙΩΤΗΣ- ΜΠΟΥΡΟΥΖΗΣ
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ                                    
12:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ-ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΥΣΗ-ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ-ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΗ-ΜΕΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΚΟΥ-ΜΑΝΩΛΑΚΗ-ΦΡΑΓΚΟΥ
 
14:30
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ-ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ-ΚΑΛΕΤΖΗ-ΔΡΑΓΑΣΑΚΗ-ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΩΤΗΡΕΛΗ-ΚΑΛΑΒΡΙΑ- ΤΣΟΚΑ
 
16:30
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ-ΓΙΑΝΤΖΗ-ΛΟΥΡΗ-ΤΣΟΝΩΝΑ-ΓΚΟΥΔΑ-ΚΟΨΙΔΑ-ΤΣΟΥΤΣΗ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΒΟΥΡΑ
 
18:30
ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΓΙΑΤΡΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΑΧΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ-ΣΤΡΑΤΗΣ-ΠΟΥΛΑΝΤΖΑΣ-ΛΑΥΡΑΝΟΣ.
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10)
U17 ΑΓΟΡΙΑ
12:00
ΑΣΤΕΡΗΣ-ΚΡΕΤΟΦΣΚΙ-ΠΑΠΠΑΣ-ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ-ΖΕΡΗΣ-ΚΡΑΝΑΚΗΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΚΟΡΩΝΙΟΣ-ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΛΗΣ-ΚΑΤΡΙΟΣ-ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ-ΛΟΥΚΑΣ-ΝΤΟΚΟΣ-ΠΛΟΥΜΗΣ-ΦΑΦΟΥΤΗΣ-ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ-ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ
 
U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
14:00
ΣΒΙΝΤΣΙΤΣΚΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΪΜΗ-ΣΙΣΚΑ-ΜΠΑΛΑΤΟΓΛΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΡΑΙΚΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ-ΓΚΡΑΙΚΟΥ-ΣΤΗΛΙΟΥ-ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΞΕΝΟΥ-ΑΠΕΡΓΗ-ΚΟΤΣΗ-ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ-ΠΑΝΟΥΣΗ
 
U14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
16:00
ΤΣΑΜΑΔΟΥ-ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ-ΚΥΡΑΪΛΙΔΗ-ΛΙΑΚΟΥ-ΚΑΛΑΒΕΣΙΟΥ-ΝΙΩΡΑ-ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΜΕΣΡΟΠΙΑΝ-ΔΑΚΑΛΗ-ΒΑΓΓΕΡ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ
 
U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
16:00
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗ-ΛΥΡΑ-ΚΑΤΡΗ-ΛΙΟΛΗ-ΤΕΡΖΙΝΓΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ.
 
U14 ΑΓΟΡΙΑ
18:00
ΠΑΤΑΣ-ΚΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ-ΤΣΑΟΥΣΗΣ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ-ΚΟΠΟΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΣΑΣ-ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ-ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ-ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ-ΜΑΝΤΕΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
 
U17 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
20:00
ΠΑΤΖΙΑΤΖΗ-ΜΠΕΛΕΡΗ-ΨΑΛΤΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗ Ε.-ΤΣΑΠΑΡΙΑΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗ Κ.-ΠΑΠΠΑ
 
U14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
20:00
ΠΑΤΑ-ΜΠΕΓΙΑ-ΛΙΟΛΗ-ΖΑΧΟΥ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΕΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ