ΧΟΡΗΓΟΙ

ΤΕΝΝΙΣ

3o A.C.P. OPEN 11 -12 Μαΐου 2019 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  12 ΜΑΪΟΥ 2019
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
09:00
ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΥΛΛΑ-ΜΥΘΗ-ΚΟΨΙΔΑ-ΖΩΝΤΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ-ΛΙΩΡΗ-ΤΣΕΡΩΝΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΚΟΥΤΑΝΤΕ-ΜΠΕΛΛΟΥ-ΡΟΥΠΑ-ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
11:00
ΨΥΧΟΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ--ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΚΑΓΚΑΛΟΣ-ΚΑΛΑΛΗΣ-ΦΩΤΙΑΣ-ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
11:00

3o A.C.P. OPEN 11 -12 Μαΐου 2019 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΜΑΪΟΥ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
14:00
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΚΟΥΤΑΝΤΕ-ΜΠΟΚΟΤΑ-ΠΟΥΝΤΖΑ-ΚΟΨΙΔΑ-ΛΙΩΡΗ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ-ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΜΥΘΗ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΣΥΛΑ-ΓΚΟΥΜΑ-ΜΠΟΥΜΠΑΡΗ-ΚΑΒΑΛΛΑΓΙΟΥ-ΜΑΡΑΝΤΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
16:00

3o A.C.P. OPEN 11 -12 Μαΐου 2019 - ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι.ΦΙΞ&ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ )

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΜΑΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
09:00
ΣΤΡΑΤΗΣ  – ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ – ΛΙΤΣΑΣ – ΒΙΤΣΑΡΑΣ –ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ – ΤΕΡΖΗΣ – ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΗΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ –ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ – ΕΡΙΚΤΣΗΣ – ΓΙΑΤΡΑΣ – ΚΟΥΣΤΑΣ –ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ – ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ – ΛΑΖΟΣ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ –ΒΟΥΡΔΑΣ – ΜΗΛΙΩΝΗΣ – ΙΤΖΙ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΠΟΚΑΝΗΣ –ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΡΟΥΣΤΕΜΙ – ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ – ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ – ΛΑΝΑΡΑΣ - ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ –ΠΟΥΝΤΖΑΣ-ΣΟΦΡΩΝΑΣ
 
10:00

31 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 2019

Το εσωτερικό τουρνουά ενηλίκων 2019 θα πραγματοποιηθεί στα γήπεδα τένις του Βυζαντινού Αθλητικού Κέντρου αλλά και στα Δημοτικά Γήπεδα Παλαιού Φαλήρου στις παρακάτω κατηγορίες:

31 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΙΩΝ 2019

Το εσωτερικό τουρνουά παιδιών 2019 θα πραγματοποιηθεί στα γήπεδα τένις του Βυζαντινού Αθλητικού Κέντρου αλλά και στα Δημοτικά Γήπεδα Παλαιού Φαλήρου στις παρακάτω κατηγορίες:

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3ου A.C.P. OPEN 2019

ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ  5–10 Ετών
U12 - U14 - U16 - U18
11 – 12 MAΙOY 2019
  
 

FESTIVAL ΝΕΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

O Αθλητικός Όμιλος Αντισφαίρισης Χαϊδαρίου διοργάνωσε το Festival Νέων Αθλητών που έλαβε χώρα στις εγκαταστάσεις του, το Σάββατο 30 και την Κυριακή 31 Μαρτίου, για παιδιά από 8 μέχρι 17 ετών σε πολλές κατηγορίες.  Αναλυτικά οι διακρίσεις των αθλητών του Συλλόγου μας:
Πορτοκαλί Επίπεδο:
1η θέση Γιώργος Αναστασίου
2η θέση Νεφέλη Πλόκα
 
Πράσινο Επίπεδο:
1η θέση Γιώργος Χρόνης
2η θέση Ζήσης Κάλαλης

ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΤΟ 3ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΙΕΝΝΑΤΙΚΟ Α.Σ. ΠΕΡΑ ΤΕΝΙΣ ΟPEN 2018

Ο Α.Σ. ΠΕΡΑ διοργάνωσε το 3ο Χριστουγεννιάτικο Open Τένις στα γήπεδα του Βυζαντινού Αθλητικού Κέντρου στον Άλιμο αλλά και στα Δημοτικά γήπεδα Π.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ου ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ TOYΡΝΟΥΑ OPEN (8-9 Δεκεμβρίου 2018)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Ι.ΦΙΞ & ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ)
 
ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
09:00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ου ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ TOYΡΝΟΥΑ OPEN (1 & 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ  1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10 ΑΛΙΜΟΣ)
 
10:00  U12 ΑΓΟΡΙΑ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΕΛΕΡΗΣ, ΚΟΛΑΤΟΣ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ, ΜΑΝΤΕΛΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΝΕΒΕΣΚΑΛΟΣ.
 
12:00  U12  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Pages

Subscribe to RSS - ΤΕΝΝΙΣ