ΧΟΡΗΓΟΙ

ΤΕΝΝΙΣ

4Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 8  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
10:00
ΜΗΤΣΟΥ-ΔΡΟΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΒΛΑΣΣΗΣ-ΓΚΙΚΑΣ-ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΤΑΝΤΖΑΣ-ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ-ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ-ΓΚΑΝΤΖΩΝΗΣ-ΣΠΕΡΝΟΒΑΣΙΛΗΑ-ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΚΟΝΤΟΣ-ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ-ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ-ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ-ΚΡΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
 
12:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΦΡΟΝΙΜΟΣ-ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ-ΤΡΙΓΚΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΠΑΛΟΥΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΠΟΥΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΓΚΑΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ-ΤΟΛΙΑΣ-ΧΑΤΖΗΣ

4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι.ΦΙΞ & ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ)

 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
11:00
ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΑΝΤΕ-ΦΛΩΡΟΥ-ΤΣΕΤΣΟΥ-ΚΑΝΤΙΑΝΗ Μ.-ΒΙΡΛΟΥ-ΧΑΣΙΩΤΟΥ-ΠΛΟΚΑ-ΖΜΠΑΪΝΟΥ
13:00
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ-ΚΟΨΙΔΑ-ΤΣΕΡΩΝΗ-ΠΑΛΟΥΚΗ-ΚΑΠΝΙΤΙΔΗ-ΓΟΥΝΑΡΗ-ΚΟΥΤΣΟΧΙΩΝΗ-ΒΕΡΔΑΤΗ-ΚΟΥΡΟΥΣΗ-ΘΑΝΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΦΟΥΚΑ-ΚΑΝΤΙΑΝΗ Ε.
15:00

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΝΙΣ

Οι κατηγορίες

  • Πράσινο επίπεδο αγόρια – κορίτσια
  • U12 αγόρια

θα πραγματοποιηθούν το επόμενο Σαββατοκύριακο στις 7 & 8/12.
Η ενημέρωση θα γίνει την ερχόμενη Πέμπτη 5/12.

4Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 30 -1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι.ΦΙΞ&ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ )
 
ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
09:00

4Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ OPEN 30 -1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  1η  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ( Ι. ΦΙΞ & ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ)
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ
10:00
ΜΑΚΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΖΩΗΣ-ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ-ΓΚΙΚΑΣ-ΚΑΡΜΗΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ-ΖΑΡΙΦΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
12:00
ΜΑΝΑΚΟΓΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΛΙΤΣΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ-ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΛΙΟΣ-ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ
 
14:00

FESTIVAL ΝΕΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - Α.Ο.Α. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Εξαιρετική εμφάνιση των αθλητών μας
 
Πράσινο Επίπεδο
1η θέση Κουφουδάκης Δημοσθένης
2η θέση Σαρρής Αναστάσης
3η θέση Καλαλής Ζήσης
3η θέση Αναστασίου Γιώργος
3η θέση Πλόκα Νεφέλη
 
Πορτοκαλί Επίπεδο
2η θέση Τσούτση Ματίνα
2η θέση Γιαννάτου Ζωή
2η θέση Χονδρουδάκης Κωνσταντίνος
 
U12
1η θέση Χρόνης Γιώργος

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ου ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ OPEN 2019

ΑΓΟΡΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ
30/11 – 01/12
Κόκκινο  Πορτοκαλί   Πράσινο Επίπεδο
U12, U14, U17
 
Ο Αθλητικός Σύλλογος Πέρα διοργανώνει το 4ο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά τένις Κόκκινου Πορτοκαλί Πράσινου επιπέδου και κατηγορίες U12, U14, U17.
 

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΝΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 2019

Α’ κατηγορία Ανδρών
1η θέση Vale Peter
2η θέση Μπρουσούλης Δ.

Β’ Κατηγορία Ανδρών
1η θέση Δαγούμας Θ
2η θέση Καπασούρης Α

Γ’ Κατηγορία Ανδρών
1η θέση Βλαχόπουλος Γ
2η θέση Κοκορέτσης Β

Β’ Κατηγορία Γυναικών
1η θέση Αρτίκη Μ
2η θέση Κάραλη Αθήνα

Συγχαρητήρια σε όλους !!!

3o A.C.P. OPEN 11 -12 Μαΐου 2019 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  12 ΜΑΪΟΥ 2019
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
09:00
ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΥΛΛΑ-ΜΥΘΗ-ΚΟΨΙΔΑ-ΖΩΝΤΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ-ΛΙΩΡΗ-ΤΣΕΡΩΝΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΚΟΥΤΑΝΤΕ-ΜΠΕΛΛΟΥ-ΡΟΥΠΑ-ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
11:00
ΨΥΧΟΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ--ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΚΑΓΚΑΛΟΣ-ΚΑΛΑΛΗΣ-ΦΩΤΙΑΣ-ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
11:00

3o A.C.P. OPEN 11 -12 Μαΐου 2019 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΜΑΪΟΥ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
14:00
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΚΟΥΤΑΝΤΕ-ΜΠΟΚΟΤΑ-ΠΟΥΝΤΖΑ-ΚΟΨΙΔΑ-ΛΙΩΡΗ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ-ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΜΥΘΗ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΣΥΛΑ-ΓΚΟΥΜΑ-ΜΠΟΥΜΠΑΡΗ-ΚΑΒΑΛΛΑΓΙΟΥ-ΜΑΡΑΝΤΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ
 
ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΟΡΙΑ
16:00

Pages

Subscribe to RSS - ΤΕΝΝΙΣ